Uživatel nepřihlášen
GEEKOLOGY & NERDONOMETRY: FOR GAMERS BY GAMER
RSS kanál blogu
Píše: Playman - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
GEEKOLOGY & NERDONOMETRY: FOR GAMERS BY GAMER

Mafia III. aneb bude to stát za to?

Sobota 13.2.2016 01:01 - Autor: Playman
To se mi líbí

Mafia III. aneb bude to stát za to?Původně vznikla za napoleonských válek, uskupení takřka rodinné ale všemi uznávané, mafie. Rodina není ta do které se narodíte ale ta pro kterou zemřete.  Zatímco se Vito Scaletta oháněl v zákopech 2. světové války, tak veterán Lincoln Clay se zrovna vrátil z té ve Vietnamu. Lincoln, původně sirotek, se v armádě těší poměrně velké oblibě a začíná poznávat rodinu, kterou nikdy nepoznal. Rodinu kamarádů spolubojovníků. Lincolnovi se bude hodit armádní výcvik hned záhy. Zatímco se vrací z války ve Vietnamu, je celý jeho bar vystřílen italskou rodinou (mozek této rodiny je Don Sal Marcamo) a Lincoln tak jen o vlásek uniká jisté smrti. Vendeta Lincolna Claye je tak připravena.


Mnohým je charakter Lincolna Claye vysoce nesympatický a nedokážou se představit, jak je možné si k takovému typu člověka vytvořit nějaký vztah, natož ještě za něj ve hře hrát. Považují ho za antagonistu, nikoli protagonistu – jakým má ve skutečnosti být. Nedávno navíc na světlo prosáklo, že hlavní postavě Lincolna Claye stál modelem bývalý UFC (Ultimate Fighting Championship) zápasník Kyle Kingsbury. Když to vezmeme kolem a kolem, vezmeme v úvahu jak strašně násilné zabití Lincoln ve hře provádí, kdy dvacetkrát protivníka bodne a až poté následně protivník zemře, nemůže být takové „násilnické pako“ sympatické všem.

„ČAS UBÍHÁ RŮZNĚ, DLE TOHO S KÝM.“ SHAKESPEARE. V roce 2010 jsem zde na tomto místě napsal recenzi na Mafii 2 a na samém konci jsem napsal P.S. Mafia III. Je již plánována. Je rok 2016 a je jasné, že tato hra vyjde. A ví se i zhruba kdy, Mafia III. vyjde pravděpodobně v létě 2016.


Nyní značka přešla z 2K Czech na Hangar 13; ve kterém pracují veterání z těchto herních studií: Ubisoft, Electronic Arts, Pixar, LucasArts a takéž 2K Czech, původně Illusion Softworks. Celé tomu celku Hangar 13 šéfuje Haden Blackman. Andrew Wilson je producentem. (původně z Ubisoftu, stál např. za Splinter Cell: Blacklist). Blackman přináší do společnosti přes 17 let kreativní a producentské zkušenosti do 2K. Začínal svou kariéru jako spisovatel v LucasArts Entertainment, a později se stal ředitel značky a producent pro značku Star Wars video her. Zkrátka a dobře, tým Hangaru 13 je složen s vysoce kvalifikovaných lidí s mnoha zkušenostmi a troufám si tvrdit, že z takovéto uskupení nelze vytvořit nekvalitní hra.


Tvůrci vydávají tzv. "artworky" jako na běžícím pásu..
Tvůrci vydávají tzv. "artworky" jako na běžícím pásu..

Hangar 13 se řídí mantrou  z hesla “Každý hráčův příběh je unikátní” a tomuto heslu bude podřízeno takřka vše.  Budete řídit určité sféry vlivu, tzn. Přiřazovat území jednomu ze 3. kapitánů. 1. Burk 2. Cassandra 3. Vito Scaletta. Od vašich činů se bude odehrávat další příběh, budete přidávat vliv Burkemu? Máte mít vícero aut vylepšovaných. Rozhodnete se pro černošku Cassandru? Naučíte se voodoo. Anebo se rozhodnete pro starého známého Vita Scalettu? Zvolíte si spíše racionálnější přístup, pomoc skupinky mafiánů. Dopadne-li hra dobře, tak v Mafii III. Nebudete mít shodné dva konce hry. Budete mít jiné jak schopnosti (rozdělené podle toho, komu jste dali sféry vlivu), tak i samotný příběh.

Tvůrci vydávají tzv. "artworky" jako na běžícím pásu..
Tvůrci vydávají tzv. "artworky" jako na běžícím pásu..

1968

Lincoln Clay pochází ze sirotčince svatého Michaela. Svou pravou rodinu nikdy nepozná. Po navrácení z války ve Vietnamu, se Lincolnovi stane, že přežije svou vlastní smrt, vystřílení všech svých kamarádů v baru Donem Salem Marcanem stane osudnou. Tím se určí jeho další osud. Lincoln si uvědomuje že tuto akci nemůže nechat bez odpovědi ale zároveň mu dochází, že na Vendetu proti celé armádě nohsledů Sala Marcana bude potřebovat pomoc. Postupně se tak setkává s Burkem, černoškou/Haiťankou vůdkyní Cassandrou a starým známým Vitem Scalettou.

takhle bude vypadat město
takhle bude vypadat město
Don Sal Marcano
Don Sal Marcano

New Orleans

Celé se to bude odehrávat v New Orleans. Město ústí přes řeku Mississippi. Bude sestávat z několika čtvrtí, přirozeně budeme začínat v té chudinské, kam policie zas tak moc nepáchne. Naproti tomu čtvrti bohaté budou vysoce chráněny policií. Odtamtud budete chtít co nejrychleji pryč, budete-li hledáni policií. Dále je známo, že policie nepůjde tak lehce setřást jako tomu bylo v Mafii II.

Burkyho vrakoviště.
Burkyho vrakoviště.

- venkov (močály a bažiny) zabírá asi 25% herní plochy.

budete moci získat po jednom autu z každé specifické třídy (muscle, závodní, offroady). Ty si pak budete moci vylepšit a to jak kosmeticky (za vyhrané závody ve městě), tak výkonnostně za splněné úkoly pro Burkeho, který pracuje na skládce/vrakovišti.

-          „v Mafii 3 bude větší množství vedlejších aktivit a předmětů, (takže velká změna oproti M2, kde nebylo prakticky co sbírat pomineme-li Playboye) které můžete sbírat. Čímž můžete ovlivnit vyprávění příběhu, jak už bylo zmíněno: tvůrci hry kladou velký důraz na fakt

-> “Každý hráčův příběh je unikátní” <- .“

-          „poté co si na svou stranu získáte zmíněné tři pomocníky, obdržíte vysílačku. Díky ní můžete např. vypnout lampy v dané oblasti, najmout si auto, přivolat odstřelovače, uplatit policii, nebo třeba doplnit zásoby (střelivo). Cena těchto služeb bude záviset na vztazích s pomocníky.“

-          „Mafia 3 bude mít více konců. Záležet prý bude hlavně na tom, komu přidělíte zničenou skrýš, zda Vitovi, Cassandře či Burkovi – od toho se pak má odvíjet vyprávění příběhu, takže každý konec bude svým způsobem originální, tzn. “Každý hráčův příběh je unikátní”

Bude takhle vypadat farář James?
Bude takhle vypadat farář James?

Farář James řídí sirotčinec svatého Michaela a bude první zastávkou po navrácení z války ve Vietnamu Lincolna Claye a John Donovan, bohatý kamarád z války ve Vietnamu a pracovník CIA, bude další postavou, se kterou budete spolupracovat. V ukázkách ze hry působila auta jako na steroidech, tak snad bude možné ve hře přepnout mezi stylem arkádovým a „realistickým“ jako to bylo v druhém díle.  Hudba a zvuky obecně bude patřit k nomu nejlepšímu, co ve hře uvidíte. Kdo by nechtěl slyšet opět ty šedesátkové fláky?

Je možné, že narazíme na dceru Sarah a Thomase Angela?

Ten kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.

Tisk
Hodnocení:
( Zbývají 3 hlasy pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Mafia III. aneb bude to stát za to?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
OPW Player    odkaz ] Stojí o tom zapřemýšlet. Přeci jen hra měla toho obsahovat o hodně víc, tak proč by to nešlo? :-)OPW Playeropw-player48558    13.2.2016 20:37 OPW Player

odkaz ] Stojí o tom zapřemýšlet. Přeci jen hra měla toho obsahovat o hodně víc, tak proč by to nešlo? :-)

Playman    Díky. Ale Gina byla pouhá prostitutka ze Garden of Eden. Taky jí měl Joe ve svým bytě. Jak jsi přišel na to že je to jeho dcera?Playmanplayman62    13.2.2016 19:41 Playman

Díky. Ale Gina byla pouhá prostitutka ze Garden of Eden. Taky jí měl Joe ve svým bytě. Jak jsi přišel na to že je to jeho dcera?

OPW Player    Vynikající článek! Ale i tak mám stále rozporuplné pocity (ukazuju na tebe, Lincolne a jízdní modele) a taky bych byl radši, kdyby se hra nadabovala do češtiny, ale před vydáním je ještě spousta času (takže tu ještě šance je) . Nicméně asi tomu předobjednávku dám. Těším se! :-) :-) :-)

PS: S dcerou Tommyho jsme se setkali už v Mafii 2 (Gina) . ;-)
OPW Playeropw-player48558
    13.2.2016 19:33
OPW Player

Vynikající článek! Ale i tak mám stále rozporuplné pocity (ukazuju na tebe, Lincolne a jízdní modele) a taky bych byl radši, kdyby se hra nadabovala do češtiny, ale před vydáním je ještě spousta času (takže tu ještě šance je) . Nicméně asi tomu předobjednávku dám. Těším se! :-) :-) :-)

PS: S dcerou Tommyho jsme se setkali už v Mafii 2 (Gina) . ;-)

O autorovi blogu

Playman
Playman
Muž, 27 let, CZ (Praha)

Z her bych vypíchnul zase jenom žánry, protože by to jinak bylo na dlouho, ani bych to nebyl schopen všechno vypsat. Hraju opravdu všechno! Od onlinovek až po RPG, závodní hry (NFS,Colin McRae) a samozřejmě nesmím opomenout ten základ, což jsou u mě hry akční. Žánr mého srdce, byl, je a vždy bude žánr RPG her. Ještě pár drobností zde zmíním. Rád cestuji, poslední cesta byla do Egypta, možná budu i nějákou tu chvilku v zahraničí pracovat. Tak zdar všem dobrým pařbám a ať nás dobré hry naplńují a pořad Indian pořát společně s nimi.

"Snad mi neodejte opět grafická karta. Technological master Ing. ->>> send me PM or EMAIL.

Moje PC:

Thermaltake Level 10 GT Snow Edition, Intel Core i7-2600K,chladič: Noctua NH-C14S,  Kingston: 16GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM (Kit of 2) HyperX FURY Red Series , dříve: GAINWARD GTX970, NYNÍ: Grafická karta SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 470 8GB, Zdroj: ARCTIC Cooling Fusion 550, 550W. ASRock Z68 Pro3-M

skříň specifikace: www.thermaltake.com/products-model_Specification.aspx?id=C_00001788

Nově Sluchátka:HyperX Cloud II Gaming Headset, staré: Koss RUK50

Klávesnice: Func KB-460.

NEJVÍCE SE TĚŠÍM NA TYTO HRY: (v roce 2017)

READY OR NOT -Velmi zajímavá hra, která má potenciál.

„Má to být duchovní nástupce SWAT 4“


1) měla by být TOP: Kingdom Come: Deliverance (Aby se člověk bál číst názory druhých na Daniela Vávru).

2) Prey - Snad už to konečně vydají, tahle hra měla vždy smůlu. Edit: (v roce 2017 vydáno).

Cyberpunk 2077

Tahle hra bude pecka! Celkově očekávání jedné herní dekády.

XCOM 2 - již vyšlo a prosím zakažte hraní této hry, nejnávykovější hra pod sluncem! Pozor, hrajte jen na vlastní nebezpečí!

Uvidíme...

*last edited 30.10.2016

Playman.

 

P.S. OKÉNKO HER KTERÉ MĚ NEJVÍCE ZAUJALY A PO DOHRÁNÍ DOSTALY:

 

The Witcher 3: Wild Hunt, L.A. Noire,  Blues and Bullets

Life is Strange ,,(Po prvním spuštění mě hra neoslovila, vrátil jsem se k ní až za rok a dohráno)

 

♥Mafia: The City of Lost Heaven navždy v našich srdcích...♥

 

禅Zing.cz禅

 

Ikdyž podobnou hudbu zrovna neposlouchám, tohle je fakt dobrý a Karel Janoušek musel být borec! :-D

 

 

... zde pokračujte v psaní ...

 

info o něm koho by to zajímalo - vypůjčené:
„Maršál RNDr. Karel Janoušek (30. října 1893, Přerov -- 27. října 1971, Praha) byl československý voják, člen prvního a druhého odboje a vězeň komunistického režimu. V první světové válce bojoval v řadách Československých legií v Rusku, za druhé světové války organizoval tvorbu československých leteckých jednotek v RAF. Krátce po únorovém převratu byl nejprve přeložen do výslužby a později jej Státní bezpečnost vyprovokovala k pokusu o emigraci, při kterém jej zatkla. V následném vykonstruovaném procesu byl odsouzen nejprve k 18 letům těžkého žaláře, degradaci na vojína, ztrátě akademického titulu a vyznamenání. Po několika od

Edited byValentýn 2018 (∩`-´)⊃━☆゚.*・。゚
Založit herní BLOG