Uživatel nepřihlášen
GEEKOLOGY & NERDONOMETRY: FOR GAMERS BY GAMER
RSS kanál blogu
Píše: Playman - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
GEEKOLOGY & NERDONOMETRY: FOR GAMERS BY GAMER

Jak jsem propařil celý víkend aneb WTF is Homefront The Revolution?!

Úterý 13.9.2016 22:14 - Autor: Playman
To se mi líbí

Jak jsem propařil celý víkend aneb WTF is Homefront The Revolution?!Nyní není moc času na hraní her, natož na psaní článků. Mnozí z vás to jistě bytelně a bytostně znají; hektický život studenta, žáka a člověka. Veškerý svůj volný čas jsem věnoval v tomto pořadí: 1) spánek 2) Tom Clancy's Rainbow Six Siege 3)škola. A takhle stále dokola. S jedinou výjimkou, číslo 2 jsem prokládal stránkou zing.cz určitě ji neznáte, když čtete tyhle řádky. Huh, tos sežral vtipnou kaši, si asi říkáte. No přeskočme úvod a pojďme rovnou na to!


Co je vlastně Homefront? A co ta revoluce? Co to kua je, zní nadpis tohoto článku. Předně se sluší říci, že Homefront The Revolution je pokračováním poměrně úspěšné hry z roku 2011 (ano přesně té střílečky, u které si vzpomínáte pouze na to, že vyšla, ostatní promile čtenářů si vzpomínají na každý detail v této hře), možná vám bude něco říkat jméno John Millius, možná NADVLÁDA šikmookých KOREJCŮ, či zkratka KPA? Pořád nic? Tak právě pro vás připomenu, že Homefront (první i druhý díl), je střílečkou z první osoby. Oba dva vám vyprávějí příběh, vzhledem k tomu, že první díl si již moc nepamatuju, tak se zaměřím hlavně na ten druhej díl, pokračování, tedy Homefront The Revolution.

spoiler začátek hry
spoiler začátek hry
Takhle vypadá ve hře hackování né nepodobné watch dogs
Takhle vypadá ve hře hackování né nepodobné watch dogs

Viva la revolución!!

Zařval Che Guevara. Liberté, égalité, fraternité (svoboda, rovnost, bratrství), základními stavebními kameny Francie. Ať žije revoluce! Ale je Homefront The Revolution nějakou revolucí? No, tak na půl cesty je a napůl cesty není. Pojďme na to od lesa, co tuto hru pohání? Cry engine, firmy CryTek či jak se to píše. Nevím zda to již je V. verze tohoto nového enginu, ale to není podstatné. Fakt číslo jedna: Hra vypadá a hraje se parádně. Hlavně když to krosíte na motorce, grafika a atmosféra je dost dobrá, nebál bych se říct perfektní. Vyprávění příběhu a celková filmovost hry, na slušné úrovni, ano na mnoho her to nemá, ale je to slušné. Hru jsem nestihl dohrát, proto to zde na „férovku zmíňím“.


Narazil jsem pouze na jeden jediný bug, vlezete do míst kam to tvůrci nezamýšleli, a nemůžete vylézt zpět. Dáte několikrát mezerník a odbugnete se zase zpátky, překvapivě nikoliv na tu věc ale zpod z té věci. No brilantně popsáno, jen co je pravda! Když jsem zmínil svobodu, fraternité: Je v této hře? Je i není. Na začátku hry jedete striktně podle příběhu. Někoho dopadnou, ten někdo jim zase uteče a vy budete ten, kdo Severokorejcům natrhne prdel. Šort story bruh.

Takže jo, ať žije revoluce! Budete jako che Guevara, rozdmýcháte oheň v srdcích statečných spolubojovníků, budete plnit úkoly. Zabíjet. Rozbíjet trámy. Svítit si baterkou. Jo to je nejvíc epické, já vím! Jenže pak se dostanete postupným hraním do bodu, fáze nula, kdy si řeknete: A to má být jako všechno? No dude, play it again! And again! And one more time! A zase… No, tušíte správně, znovuhratelnost je v Homefront The Revolution prakticky nulová. A proto osobně obdivuji krok, ke kterému se studio rozhodlo, dáme hru na steam pro celý víkend ZDARMA A PRAKTICKY PLNOU VERZI, za nula nula prdlačky, Váš Mikluš, počkat Míra! ;-) Mnoho hráčů Homefront The Revolution dohrálo, za nula peněz, ve steam free weekendu. A tím si je de facto získalo na svojí stranu, mě prosím počítejte do tohoto nadčeně hýkajícího stáda, hýkám blahem a říkám: Homefront The Revolution, sice za nákup stojí, má to super grafiku, hezky se to hraje. Ale nečekejte od toho žádnou Revoluci. Až to bude stát tři kila českých korun, I am all in! Jdu do toho! Pokud ale na steamu nebudou savy z free weekendu, nepočítejte se mnou!

Nezmínil jsem mnoho věcí a co se mi na hře líbí je úprava zbraní. Z pistole si uděláte samopal? A z kuše plamenomet? Co přijde příště, z kappa twitch songu národní hymnu USA?

Homefront The Revolution exceluje grafickou stránkou, příběh je klasické béčko, hratelnost dobrá a pro mě zábavná. Suma sumarum: Good & Solid game. Zadarmo? Shut up and take my money! Lepší hru jsem zadarmo nehrál, tak si tento zážitek považuji.


moje finální upravená zbraň
moje finální upravená zbraň

Jak jsem propařil celý víkend aneb WTF is Homefront The Revolution?!

7/10. Simple. A to nejlepší nakonec: VE HŘE JSOU ČESKÉ TITULKY!

P.S. Pro mých 6 odběratelů video na you tube. Vy na videa stejně nekoukáte, tak smysl na práci na videu asi postrádám.

Mějte se a hlavně hrajte! :)

Tisk
Hodnocení:
( 2.5 / 12 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Jak jsem propařil celý víkend aneb WTF is Homefront The Revolution?!
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Playman    Yop, v tom hackování máš pravdu, taky sem se tomu zasmál.

Ale vysloveně jako špatná hra, jak mnozí tvrdíte, to není.

1) hlavní je od toho nečekat žádnou revoluci, je to průměrná hra
2) souhlasím s tím, že cena je nastavena špatně

Cena by měla být několikanásobně nižší ale vemte si, že ta hra není navržena úplně a zcela blbě, plus poměrně dlouhý vývoj je taky něco stál, tak je jasné, že to nemohou dát zadarmo.

@carhrozny ta cena byla na steamu, jak jsem psal v předchozím komentáři. ;-)
Playmanplayman62
    17.9.2016 14:05
Playman

@ odpověď na komentář od carhrozny:Yop, v tom hackování máš pravdu, taky sem se tomu zasmál.

Ale vysloveně jako špatná hra, jak mnozí tvrdíte, to není.

1) hlavní je od toho nečekat žádnou revoluci, je to průměrná hra
2) souhlasím s tím, že cena je nastavena špatně

Cena by měla být několikanásobně nižší ale vemte si, že ta hra není navržena úplně a zcela blbě, plus poměrně dlouhý vývoj je taky něco stál, tak je jasné, že to nemohou dát zadarmo.

@carhrozny ta cena byla na steamu, jak jsem psal v předchozím komentáři. ;-)

carhrozny napsal:Jakých 23, 99 euro? Na gameexpresi to stojí 17, 99 euro. Napriek tomu som hru vyskúšal vo free víkende a hoci sa to javilo ako dobrá zábava tak opak bol pravdou. Nuda. A tie hackingy ma úplne odrovnali. Lavým tlačítkom myši hladať bod kde je zelený signál maximálny do stredu a potom pravým to isté za 10 sekund. A po ich strete čakať ešte asi 3 sekundy, akože hacking. Niečo tak debilné som teda fakt ešte nikde nevidel.
Za mňa sorry, ani tých 17, 99 by som za to nedal.

carhrozny    Jakých 23, 99 euro? Na gameexpresi to stojí 17, 99 euro. Napriek tomu som hru vyskúšal vo free víkende a hoci sa to javilo ako dobrá zábava tak opak bol pravdou. Nuda. A tie hackingy ma úplne odrovnali. Lavým tlačítkom myši hladať bod kde je zelený signál maximálny do stredu a potom pravým to isté za 10 sekund. A po ich strete čakať ešte asi 3 sekundy, akože hacking. Niečo tak debilné som teda fakt ešte nikde nevidel.
Za mňa sorry, ani tých 17, 99 by som za to nedal.
carhroznycarhrozny27972
    17.9.2016 13:41
carhrozny

@ odpověď na komentář od Playman:Jakých 23, 99 euro? Na gameexpresi to stojí 17, 99 euro. Napriek tomu som hru vyskúšal vo free víkende a hoci sa to javilo ako dobrá zábava tak opak bol pravdou. Nuda. A tie hackingy ma úplne odrovnali. Lavým tlačítkom myši hladať bod kde je zelený signál maximálny do stredu a potom pravým to isté za 10 sekund. A po ich strete čakať ešte asi 3 sekundy, akože hacking. Niečo tak debilné som teda fakt ešte nikde nevidel.
Za mňa sorry, ani tých 17, 99 by som za to nedal.

Playman napsal:jakych 60 euro? 23, 99 euro na steamu 8-)

Alfajk    ted, po tom, co zjistili, ze ten brak nikdo nekupuje, ale v den vydani se nebali za ten odpad chtit 60Alfajkalfajk16671    14.9.2016 20:45 Alfajk

@ odpověď na komentář od Playman:ted, po tom, co zjistili, ze ten brak nikdo nekupuje, ale v den vydani se nebali za ten odpad chtit 60

Playman napsal:jakych 60 euro? 23, 99 euro na steamu 8-)

Playman    jakych 60 euro? 23, 99 euro na steamu 8-)Playmanplayman62    14.9.2016 20:05 Playman

jakych 60 euro? 23, 99 euro na steamu 8-)

OPW Player   1x   :-D :-DOPW Playeropw-player48558    14.9.2016 19:22 OPW Player

:-D :-DKomentář byl autorem naposledy upraven 14.9.2016 19:29

Původní verze před úpravami:Je to velice FUNNY! ! ! :-D :-D

Alfajk   1x   proc ji vlastne hrat? pribeh je o nicem, hratelnostne nudna, optimalizace mizerna a grafika je k videni lepsi jinde
a ze tenhle trash si dovoluji uctovat 60 euro? za 10 euro drahy...
Alfajkalfajk16671
    14.9.2016 17:26
Alfajk

proc ji vlastne hrat? pribeh je o nicem, hratelnostne nudna, optimalizace mizerna a grafika je k videni lepsi jinde
a ze tenhle trash si dovoluji uctovat 60 euro? za 10 euro drahy...

Playman    Co je na tý hře tak strašnýho? Ano, má to klišovitý příběh. Ale nehraje se to špatně, pár bugů tam sice je a graficky je to solidní. Proč se vám hra tak moc nelíbí...Playmanplayman62    14.9.2016 17:07 Playman

Co je na tý hře tak strašnýho? Ano, má to klišovitý příběh. Ale nehraje se to špatně, pár bugů tam sice je a graficky je to solidní. Proč se vám hra tak moc nelíbí...

Alfajk   2x   premejslim, co je horsi, jestli tenhle blog, nebo samotna hra...a to je ta hra hodne bidna...Alfajkalfajk16671    14.9.2016 14:07 Alfajk

premejslim, co je horsi, jestli tenhle blog, nebo samotna hra...a to je ta hra hodne bidna...

Playman    Jo tak takhle dobrý hodnocení jsem ještě neměl, proč dáváte tak vysoký známky. :lala:Playmanplayman62    14.9.2016 13:57 Playman

Jo tak takhle dobrý hodnocení jsem ještě neměl, proč dáváte tak vysoký známky. :lala:

O autorovi blogu

Playman
Playman
Muž, 27 let, CZ (Praha)

Z her bych vypíchnul zase jenom žánry, protože by to jinak bylo na dlouho, ani bych to nebyl schopen všechno vypsat. Hraju opravdu všechno! Od onlinovek až po RPG, závodní hry (NFS,Colin McRae) a samozřejmě nesmím opomenout ten základ, což jsou u mě hry akční. Žánr mého srdce, byl, je a vždy bude žánr RPG her. Ještě pár drobností zde zmíním. Rád cestuji, poslední cesta byla do Egypta, možná budu i nějákou tu chvilku v zahraničí pracovat. Tak zdar všem dobrým pařbám a ať nás dobré hry naplńují a pořad Indian pořát společně s nimi.

"Snad mi neodejte opět grafická karta. Technological master Ing. ->>> send me PM or EMAIL.

Moje PC:

Thermaltake Level 10 GT Snow Edition, Intel Core i7-2600K,chladič: Noctua NH-C14S,  Kingston: 16GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM (Kit of 2) HyperX FURY Red Series , dříve: GAINWARD GTX970, NYNÍ: Grafická karta SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 470 8GB, Zdroj: ARCTIC Cooling Fusion 550, 550W. ASRock Z68 Pro3-M

skříň specifikace: www.thermaltake.com/products-model_Specification.aspx?id=C_00001788

Nově Sluchátka:HyperX Cloud II Gaming Headset, staré: Koss RUK50

Klávesnice: Func KB-460.

NEJVÍCE SE TĚŠÍM NA TYTO HRY: (v roce 2017)

READY OR NOT -Velmi zajímavá hra, která má potenciál.

„Má to být duchovní nástupce SWAT 4“


1) měla by být TOP: Kingdom Come: Deliverance (Aby se člověk bál číst názory druhých na Daniela Vávru).

2) Prey - Snad už to konečně vydají, tahle hra měla vždy smůlu. Edit: (v roce 2017 vydáno).

Cyberpunk 2077

Tahle hra bude pecka! Celkově očekávání jedné herní dekády.

XCOM 2 - již vyšlo a prosím zakažte hraní této hry, nejnávykovější hra pod sluncem! Pozor, hrajte jen na vlastní nebezpečí!

Uvidíme...

*last edited 30.10.2016

Playman.

 

P.S. OKÉNKO HER KTERÉ MĚ NEJVÍCE ZAUJALY A PO DOHRÁNÍ DOSTALY:

 

The Witcher 3: Wild Hunt, L.A. Noire,  Blues and Bullets

Life is Strange ,,(Po prvním spuštění mě hra neoslovila, vrátil jsem se k ní až za rok a dohráno)

 

♥Mafia: The City of Lost Heaven navždy v našich srdcích...♥

 

禅Zing.cz禅

 

Ikdyž podobnou hudbu zrovna neposlouchám, tohle je fakt dobrý a Karel Janoušek musel být borec! :-D

 

 

... zde pokračujte v psaní ...

 

info o něm koho by to zajímalo - vypůjčené:
„Maršál RNDr. Karel Janoušek (30. října 1893, Přerov -- 27. října 1971, Praha) byl československý voják, člen prvního a druhého odboje a vězeň komunistického režimu. V první světové válce bojoval v řadách Československých legií v Rusku, za druhé světové války organizoval tvorbu československých leteckých jednotek v RAF. Krátce po únorovém převratu byl nejprve přeložen do výslužby a později jej Státní bezpečnost vyprovokovala k pokusu o emigraci, při kterém jej zatkla. V následném vykonstruovaném procesu byl odsouzen nejprve k 18 letům těžkého žaláře, degradaci na vojína, ztrátě akademického titulu a vyznamenání. Po několika od

Edited byValentýn 2018 (∩`-´)⊃━☆゚.*・。゚
Založit herní BLOG