Uživatel nepřihlášen
GEEKOLOGY & NERDONOMETRY: FOR GAMERS BY GAMER
RSS kanál blogu
Píše: Playman - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
GEEKOLOGY & NERDONOMETRY: FOR GAMERS BY GAMER

Začátek konce psaní/blogování: Zažraní se do Tom Clancys Rainbow Six: Siege

Neděle 9.4.2017 14:01 - Autor: Playman
To se mi líbí

Začátek konce psaní/blogování: Zažraní se do Tom Clancys Rainbow Six: SiegeZačátek konce psaní/blogování: Zažraní se do Tom Clancys Rainbow Six: Siege Kdo by tuto taktickou akci kdy proti sobě bojuje 5 vs 5 hráčů neznal - vězte že se jedná o rozmanitou hru, plnou taktiky a akce! Zkrátka a dobře taktického myšlení je zde zapotřebí, stejně tak jako znát mapu a hru. Tento článek všichni povinně nečíst!

Po vyhraní blogové soutěže zde na zingu, což bylo mimochodem pro mě stejné, jako bych vyhrál Pulitzerovu cenu, se nyní ke psaní vracím. A aby byl článek co k čemu, na začátek vám prozradím co můžete od něho očekávat: 246hodin strávených v Tom Clancys Rainbow Six: Siege, to může mnohé napovědět, ano je to přesně tolik hodin, kolik jsem ve hře strávil a ano, tento článek je o mých tipech jak se v této hře chovat a co od hry vůbec očekávat.

Po klikání na články mých kolegů blogerů (Viva la Mythix a FireWolf) mi je jasná jedna věc, neztratit nadšení či zápal pro psaní a chuť se zlepšovat dál.


  1. pro tip: Používejte Drona, dronuji, tedy jsem! Při útočení je dobré vědět jaké jsou přesné pozice vašich protivníků – nepřátel. Hra vás na samotném začátku automaticky nutí před samotným začátkem hraní, své drony používat a s nimi i najít cíl mise, vždy jsou pouze dvě bomby A a B, tedy i dvě možnosti položení defuseru, nebo se hraje s pouze jedním rukojmím, či se hraje pouze na obsazení jednoho místa nepřítelem určitý čas, hodí se ho tedy bránit.
  2. Pro tip numero duo: Koukejte se na vybavení vašich spoluhráčů, Rook či Doktor nebo Jager mohou rozhodovat o výhře či prohře. Fuze je schopný zabít klidně 3 spoluhráče naráz. Jindy jsem zažil kdy jeden hráč rozhodnul hru – byl sám proti 5 a stejně dokázal vyhrát. Skill a zkušenosti jsou tedy neméně důležité.
  3. Do třetice všeho dobrého: Kameruji, natáčím, tedy jsem! Při útoku ničte kamery. Vyplatí se znát všechny mapy v Siege.

Dále budu psát bez bodů. Při obraně. Se vyplatí znát taktiky, které vašemu nepříteli vypálí rybník. Jednu vám sem napíšu. Není to nic složitého, ale je to zatraceně efektivní. Vy bráníte. Necháte útočníky vybudovat útočné postavení a když to budou nejméně čekat, vpadnete jim do zad tak, že vyskočíte oknem a pokud nepřítel vás nebude přímo čekat, máte vyhráno a uděláte čistku v jejich řadách. Vyhrálo mi to nejeden zápas. Dále se podívejte na you tube video, a hlavně napište do komentářů vaše postřehy co máte s hrou a co byste tu třeba chtěli vidět! Mějte se. Playman out.♱ ♰ ∞ ♂ ♀ ☿ ❤ ❥ ❦ ❧ ™ ® © ✖ ✗ ✘ ⊗ ♒

Update (červen 2017) V této hře jsem odehrál nesčetně zápasů, mám zde do této chvíle doslova stovky hodin a řekl bych, že ta hra zraje jak víno. Tím, jak vývojáři balancují hru - je třeba podotknout, že to je spíše k horšímu. Jak ubírají u jednoho operátora (Glaz/odstřelovač, byl nerfnutý ->tzv. nerfing znamená kdy se ve hře oslabí určitá schopnost, či síla zranění zbraní, takže ve výsledku je daná postava slabší ve prospěch lepšího vybalancování hry).

♱ ♰ ∞ ♂ ♀ ☿ ❤ ❥ ❦ ❧ ™ ® © ✖ ✗ ✘ ⊗ ♒

Hodnocení hry
Těším se
  • Na nové Operátory/postavy za které je možné hrát
  • Na novou sezónu map 2017
Bojím se
  • Změn které mohou zkazit zážitek ze hry
Shrnutí: Tato hra je ve výborné formě a díky tomu se těší vzrůstající oblibě hráčů. Vývojáři se o hru starají a přidávají stále nový obsah, což je super. U bodovaných her zážitek dokážou zkazit spoluhráči, kteří pokud odejdou, zůstáváte sám proti 5ti nepřátelům všechna kola. Nic mě nepřesvědčilo o koupy nového seasson passu 2, pokud jste aktivním hráčem, operátory si zpřístupníte jako prd.
Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Začátek konce psaní/blogování: Zažraní se do Tom Clancys Rainbow Six: Siege
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Playman    funkce integrita komentů - funkční?Playmanplayman62    9.4.2017 18:08 Playman

funkce integrita komentů - funkční?

O autorovi blogu

Playman
Playman
Muž, 27 let, CZ (Praha)

Z her bych vypíchnul zase jenom žánry, protože by to jinak bylo na dlouho, ani bych to nebyl schopen všechno vypsat. Hraju opravdu všechno! Od onlinovek až po RPG, závodní hry (NFS,Colin McRae) a samozřejmě nesmím opomenout ten základ, což jsou u mě hry akční. Žánr mého srdce, byl, je a vždy bude žánr RPG her. Ještě pár drobností zde zmíním. Rád cestuji, poslední cesta byla do Egypta, možná budu i nějákou tu chvilku v zahraničí pracovat. Tak zdar všem dobrým pařbám a ať nás dobré hry naplńují a pořad Indian pořát společně s nimi.

"Snad mi neodejte opět grafická karta. Technological master Ing. ->>> send me PM or EMAIL.

Moje PC:

Thermaltake Level 10 GT Snow Edition, Intel Core i7-2600K,chladič: Noctua NH-C14S,  Kingston: 16GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM (Kit of 2) HyperX FURY Red Series , dříve: GAINWARD GTX970, NYNÍ: Grafická karta SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 470 8GB, Zdroj: ARCTIC Cooling Fusion 550, 550W. ASRock Z68 Pro3-M

skříň specifikace: www.thermaltake.com/products-model_Specification.aspx?id=C_00001788

Nově Sluchátka:HyperX Cloud II Gaming Headset, staré: Koss RUK50

Klávesnice: Func KB-460.

NEJVÍCE SE TĚŠÍM NA TYTO HRY: (v roce 2017)

READY OR NOT -Velmi zajímavá hra, která má potenciál.

„Má to být duchovní nástupce SWAT 4“


1) měla by být TOP: Kingdom Come: Deliverance (Aby se člověk bál číst názory druhých na Daniela Vávru).

2) Prey - Snad už to konečně vydají, tahle hra měla vždy smůlu. Edit: (v roce 2017 vydáno).

Cyberpunk 2077

Tahle hra bude pecka! Celkově očekávání jedné herní dekády.

XCOM 2 - již vyšlo a prosím zakažte hraní této hry, nejnávykovější hra pod sluncem! Pozor, hrajte jen na vlastní nebezpečí!

Uvidíme...

*last edited 30.10.2016

Playman.

 

P.S. OKÉNKO HER KTERÉ MĚ NEJVÍCE ZAUJALY A PO DOHRÁNÍ DOSTALY:

 

The Witcher 3: Wild Hunt, L.A. Noire,  Blues and Bullets

Life is Strange ,,(Po prvním spuštění mě hra neoslovila, vrátil jsem se k ní až za rok a dohráno)

 

♥Mafia: The City of Lost Heaven navždy v našich srdcích...♥

 

禅Zing.cz禅

 

Ikdyž podobnou hudbu zrovna neposlouchám, tohle je fakt dobrý a Karel Janoušek musel být borec! :-D

 

 

... zde pokračujte v psaní ...

 

info o něm koho by to zajímalo - vypůjčené:
„Maršál RNDr. Karel Janoušek (30. října 1893, Přerov -- 27. října 1971, Praha) byl československý voják, člen prvního a druhého odboje a vězeň komunistického režimu. V první světové válce bojoval v řadách Československých legií v Rusku, za druhé světové války organizoval tvorbu československých leteckých jednotek v RAF. Krátce po únorovém převratu byl nejprve přeložen do výslužby a později jej Státní bezpečnost vyprovokovala k pokusu o emigraci, při kterém jej zatkla. V následném vykonstruovaném procesu byl odsouzen nejprve k 18 letům těžkého žaláře, degradaci na vojína, ztrátě akademického titulu a vyznamenání. Po několika od

Edited byValentýn 2018 (∩`-´)⊃━☆゚.*・。゚
Založit herní BLOG