Uživatel nepřihlášen
GEEKOLOGY & NERDONOMETRY: FOR GAMERS BY GAMER
RSS kanál blogu
Píše: Playman - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
GEEKOLOGY & NERDONOMETRY: FOR GAMERS BY GAMER

Zaklínač 2: Vrahové králů - párty s půlnočním prodejem_DÍL PRVNÍ

Sobota 21.5.2011 21:19 - Autor: Playman
To se mi líbí
Zaklínač 2: Vrahové králů - párty s půlnočním prodejem_DÍL PRVNÍ

16.5.2011 se v pražském PMClubu uskutečnila Lunch párty hry Zaklínač II: Vrahové králů. Bylo zde k vidění mnoho známých tváří (Petr Poláček, nějácí lidé VIP a zaměstnanci,novináři) s moderátorem Ondřejem Broukalem v čele...

Začátek

Až do poslední chvíle jsem nevěděl, zda na akci půjdu. S oroseným čelem jsem s nápětím očekával zda peníze přijdou na účet, aby bylo za co pít. V poslední možné chvilce přišly a já s kreditkou v ruce jsem se konečně odhodlal k odchodu... Pár chvil s google maps, dopilovávání konečné trasy odjezdů MHD a vzhůru na to!

Shánění kostýmu:

Rozhodl jsem se, že na akci půjdu ve velkém stylu, vezmu si kostým! Po pár telefonátech zjišťuji, že to nebude tak jednoduché, jak jsem se mylně domíval, půjčovné stojí cca 1000+900 za zbraň. Nakonec jsem narazil na nově otevřený obchod kostýmů, kde byla možnost si kostým i půjčit. Super ! Říkám si a půjčuju si kostým za 300. Cena odpovídala kvalitě a kostým nestál za nic.

Příjezd do PMClubu:

Vycházím nyní z půjčovny kostýmů a stávám se svědkem krádeže! Nějákou paní zrovna okradl snědý spoluobčan romské národnosti. Beží přímo proti mě. Já na nic nečekám a nastavím mu nohu v posledním okamžiku, on to nečeká a upadne, v posledním okamžiku když už tahal po noži nebo po čem, jsem se přičinil aby jeho tvář blíže poznala omítku domu, u kterého jsem stál. V tom se objevili na scéně pravděpodobně jeho známí. Na nic jsem nečekal a popadl jsem kabelku zmíněné dámy, doběhl jsem k ní a dal jí tu kabelku.

Nyní to začíná být zajímavé, paní pravděpodobně šokována nastalou situací, nebyla schopna slova a já, zarytý hráč, absolutně nezvyklí pohybu, natož sportu, běhu nevyjímaje, jsem právě udělal věc, nad kterou mi rozum stál.  Cca 5 opálených spoluobčanů něco křičelo romsky a pronásledovali mne. Kouknu za sebe a vidím že všichni beží za mnou a paní naštěstí nechávají na pokoji. Bežím ze všech sil, mám štěstí že mám tak dlouhé nohy a že jsem vysoký. Srdce mi tlouklo jako o závod, měl jsem pocit jako by mělo vypadnout. Nestačil jsem s dechem. Stačil by jeden okamžik a měli by mě. Naštěstí ulice nebyla prázdná. Naštěstí bylo 17:00 a v posledním okamžiku se mi podařilo otevřit zavírající se dvěře tramvaje a podařilo ujet. Nemohl jsem dýchat a bylo mi na omdlení. Nikdy v životě jsem tak rychle nedýchal. Naštěstí jsem se z toho dostal a byl jsem schopný jít dále...

Hledání PMClubu:

Ptám se mladé holky se sluchátky na uších, kde že je zmíněný klub. Odpověděla anglicky že neví co chci. Abych to zkrátil ptám se dalších 5 lidí, nikdo nevěděl. Stál jsem přímo u vysoké školy. V tom přišel jeden člověk s černými deskami, očividně student a vysvětlil mi, že stačí jet 1 zastávku tramvají a tam že by to někde mělo být. Poděkuji mu a jdu na TRAM, vystupuji a ptám se znovu. Konečně se dozvídám, že mám jít parkem a zahnout na levo, tam už zmíněný klub je. Well Done! Našel jsem klub, před ním už čekají skupinky kamarádů.

Čekání na zahájení:

Avizovaná půl osmá je pasé. Podařilo se mi sice dříve vstoupit přímo k baru ale po dotazu "Od koho jste?"jsem byl vyveden. Aspoň jsem viděl jak se Fiola před začátkem připravoval. Nakonec, po půl hodinovém čekání, ve 20:00 jsme byli na akci vpuštěni. Krásné hostesky a otravná Xzone kamera, která vše filmovala. To byl první vjem. Následně jste dostali lísteček do tomboli a razítko, které bylo rozmazané a nečitelné, tedy alespoň u mě.

Zahájení a počáteční seznámení:

"Upozorňujeme že je akce (ne)vhodná pro děti a mladistvé" Nebo tak nějak bylo skomoleno úvodní video. Poté se ujal slova Ondřej a upozornil, že všichni účastníci akce jsou zde pouze "na vlastní triko", akce je pro dospělé.Partneři, díky kterým celá akce vznikla. Děkujeme!

Byl zde i vývojář z polského CD Projekt Red!
Byl zde i vývojář z polského CD Projekt Red!

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ KOSTÝM & Tombola

Při vstupu na celou akci jste měli možnost obdržet lístky do tomboly. Hrálo se o hodnotné ceny a hrdým majitelem jedné z nich jsem se stal i já.

Soutěž o nejlepší kostým probíhala ve velmi komickém duchu, byla sestavena porota z řad náhodných lidí a jiných porotců, jako je např. majitel klubu a jiní.


Byla tam i velmi povedená soutěž, kdo byl na AC párty ví o co se jedná, vedomostní soutěž a la "Chcete být Zaklínačem"hodnotím jako velice zdařilou a povedenou.

Začátek a konec:

Konečně přišlo to, pro co jsme sem všichni přišli. Uvolněná a pohodová atmosféra, plná srandy.

VIDEO

Podívejte se prosím na video níže, aby jste viděli jak to na celé akci vypadalo. Průběh a program akce si vzalo na paškál mnoho profesionálních redaktorů, nicméně jsem se rozhodl že popíšu i ten, bez toho by to nebylo kompletní, proto prosím vyčkejte na některý z dalších dílů, tento článek je koncipován jako jeden z mnoha.


Tisk
Hodnocení:
( 8.7 / 28 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Zaklínač 2: Vrahové králů - párty s půlnočním prodejem_DÍL PRVNÍ
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Raccon    Playman: Hlavně případná výpověď na policii :DRacconraccon2993    23.5.2011 16:44 Raccon

Playman: Hlavně případná výpověď na policii :D

Bunhead    JJ Paráda článek :thumbup:Bunheadbunhead6229    22.5.2011 20:27 Bunhead

JJ Paráda článek :thumbup:

Playman    Raccon: To by teda vypadalo hodně komicky :-D . Ne, ten kostým jsem si vyndal až v MHD a poté jsem v tom chodil po celé Praze. A měl jsem ho celý začátek programu, až vybrali těch deset, tak jsem ho sundal.Playmanplayman62    22.5.2011 15:51 Playman

Raccon: To by teda vypadalo hodně komicky :-D . Ne, ten kostým jsem si vyndal až v MHD a poté jsem v tom chodil po celé Praze. A měl jsem ho celý začátek programu, až vybrali těch deset, tak jsem ho sundal.

Raccon    Parádní článek, za mě tentokrát 10/10. Jen by mě zajímalo, měl si na sobě ten kostým když si zasahoval?Racconraccon2993    22.5.2011 15:04 Raccon

Parádní článek, za mě tentokrát 10/10. Jen by mě zajímalo, měl si na sobě ten kostým když si zasahoval?

JakER    Souhlasím s Belou a Vernysem. Good job, bro. :lala:JakERjaker2265    22.5.2011 11:10 JakER

Souhlasím s Belou a Vernysem. Good job, bro. :lala:

Pro-Sek    OMG, Playmane, Ty jsi vážně diskrimináloval na veřejnosti Homo Kocabus?Pro-Sekpro-sek5028    22.5.2011 09:56 Pro-Sek

OMG, Playmane, Ty jsi vážně diskrimináloval na veřejnosti Homo Kocabus?

Bela    Áno, tentokrát je to iné kafe, u mňa 8/10.Belabela2855    21.5.2011 23:21 Bela

Áno, tentokrát je to iné kafe, u mňa 8/10.

winkja    Já playmane byl v praze po akci 4hod a neměl jsem co dělat (bus jel až v 5) ;] takže jsi na tom byl ještě zlatě...winkjawinkja119    21.5.2011 23:18 winkja

Já playmane byl v praze po akci 4hod a neměl jsem co dělat (bus jel až v 5) ;] takže jsi na tom byl ještě zlatě...

sk8mancj    Zing z toho obrázku Xzonu nadšen nebude :Dsk8mancjsk8mancj1759    21.5.2011 21:31 sk8mancj

Zing z toho obrázku Xzonu nadšen nebude :D

vernys     Výborně, mnohem lepší, než ten předchozí (již smazaný) Čte se to vážně dobře, když jsem si četl odstavec o krádeži, připadal jsem si jako bych tam pomalu byl. Good Job bro :thumbup:vernysvernys1495    21.5.2011 21:30 vernys

Výborně, mnohem lepší, než ten předchozí (již smazaný) Čte se to vážně dobře, když jsem si četl odstavec o krádeži, připadal jsem si jako bych tam pomalu byl. Good Job bro :thumbup:

Playman    Další části budou série článků. Nevím kolik ale chci probrat jak samotnej průběh akce, tak dojmy ze všeho + jsem osobně mluvil s tím člověkem s CD Projektu Red, takže to bych chtěl taky sepsat. A samozřejmě taky tu cestu domů, šel jsem pěšky cca 2 hodiny prahou a nuda to rozhodně nebyla. :lala:Playmanplayman62    21.5.2011 21:30 Playman

Další části budou série článků. Nevím kolik ale chci probrat jak samotnej průběh akce, tak dojmy ze všeho + jsem osobně mluvil s tím člověkem s CD Projektu Red, takže to bych chtěl taky sepsat. A samozřejmě taky tu cestu domů, šel jsem pěšky cca 2 hodiny prahou a nuda to rozhodně nebyla. :lala:

Amahara    A další část bude cesta domů :lala: ?Amaharaamahara5002    21.5.2011 21:24 Amahara

A další část bude cesta domů :lala: ?

Playman    Děkuji Belo a Overe, jde o to, že mi blblo vkládání YT. Popsal jsem takové jako dojmy, teď hlavně z cesty. Tento seriál bude mít více částí.Playmanplayman62    21.5.2011 21:11 Playman

Děkuji Belo a Overe, jde o to, že mi blblo vkládání YT. Popsal jsem takové jako dojmy, teď hlavně z cesty. Tento seriál bude mít více částí.

O autorovi blogu

Playman
Playman
Muž, 27 let, CZ (Praha)

Z her bych vypíchnul zase jenom žánry, protože by to jinak bylo na dlouho, ani bych to nebyl schopen všechno vypsat. Hraju opravdu všechno! Od onlinovek až po RPG, závodní hry (NFS,Colin McRae) a samozřejmě nesmím opomenout ten základ, což jsou u mě hry akční. Žánr mého srdce, byl, je a vždy bude žánr RPG her. Ještě pár drobností zde zmíním. Rád cestuji, poslední cesta byla do Egypta, možná budu i nějákou tu chvilku v zahraničí pracovat. Tak zdar všem dobrým pařbám a ať nás dobré hry naplńují a pořad Indian pořát společně s nimi.

"Snad mi neodejte opět grafická karta. Technological master Ing. ->>> send me PM or EMAIL.

Moje PC:

Thermaltake Level 10 GT Snow Edition, Intel Core i7-2600K,chladič: Noctua NH-C14S,  Kingston: 16GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM (Kit of 2) HyperX FURY Red Series , dříve: GAINWARD GTX970, NYNÍ: Grafická karta SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 470 8GB, Zdroj: ARCTIC Cooling Fusion 550, 550W. ASRock Z68 Pro3-M

skříň specifikace: www.thermaltake.com/products-model_Specification.aspx?id=C_00001788

Nově Sluchátka:HyperX Cloud II Gaming Headset, staré: Koss RUK50

Klávesnice: Func KB-460.

NEJVÍCE SE TĚŠÍM NA TYTO HRY: (v roce 2017)

READY OR NOT -Velmi zajímavá hra, která má potenciál.

„Má to být duchovní nástupce SWAT 4“


1) měla by být TOP: Kingdom Come: Deliverance (Aby se člověk bál číst názory druhých na Daniela Vávru).

2) Prey - Snad už to konečně vydají, tahle hra měla vždy smůlu. Edit: (v roce 2017 vydáno).

Cyberpunk 2077

Tahle hra bude pecka! Celkově očekávání jedné herní dekády.

XCOM 2 - již vyšlo a prosím zakažte hraní této hry, nejnávykovější hra pod sluncem! Pozor, hrajte jen na vlastní nebezpečí!

Uvidíme...

*last edited 30.10.2016

Playman.

 

P.S. OKÉNKO HER KTERÉ MĚ NEJVÍCE ZAUJALY A PO DOHRÁNÍ DOSTALY:

 

The Witcher 3: Wild Hunt, L.A. Noire,  Blues and Bullets

Life is Strange ,,(Po prvním spuštění mě hra neoslovila, vrátil jsem se k ní až za rok a dohráno)

 

♥Mafia: The City of Lost Heaven navždy v našich srdcích...♥

 

禅Zing.cz禅

 

Ikdyž podobnou hudbu zrovna neposlouchám, tohle je fakt dobrý a Karel Janoušek musel být borec! :-D

 

 

... zde pokračujte v psaní ...

 

info o něm koho by to zajímalo - vypůjčené:
„Maršál RNDr. Karel Janoušek (30. října 1893, Přerov -- 27. října 1971, Praha) byl československý voják, člen prvního a druhého odboje a vězeň komunistického režimu. V první světové válce bojoval v řadách Československých legií v Rusku, za druhé světové války organizoval tvorbu československých leteckých jednotek v RAF. Krátce po únorovém převratu byl nejprve přeložen do výslužby a později jej Státní bezpečnost vyprovokovala k pokusu o emigraci, při kterém jej zatkla. V následném vykonstruovaném procesu byl odsouzen nejprve k 18 letům těžkého žaláře, degradaci na vojína, ztrátě akademického titulu a vyznamenání. Po několika od

Edited byValentýn 2018 (∩`-´)⊃━☆゚.*・。゚
Založit herní BLOG